Možnosti zálohovania, alebo: "čo dostanem"?

Inak povedané: aj takto môže vyzerať Váš foto a video archív. Výstupný produkt, v tomto prípade CD alebo DVD s naskenovanými negatívmi, diapozitívmi, fotografiami, rodinným videom, stužkovou, svadbou a inýmí dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám na mieru.

Možností je samozrejme viac:

 • Médium v obálke bez potlače - úsporné riešenie vyžadujúce minimum priestoru na uskladnenie, vhodné na prácu a každodenné použitie ako sekundárny nosič k uskladnenej zálohe. Disk je viac namáhaný manipuláciou, pôsobením svetla a vzdušnej vlhkosti. Lacné, ale na susedu s takýmto diskom nezapôsobíte.
 • CD/DVD v obale bez potlače - doporučujeme na vytvorenie záložnej kópie, ktorá nie je bezprostredne využívaná na prehrávanie a požičiavanie, ale za účelom archivácie. Oproti obálke je médium oveľa viac chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov, čo výrazne predlžuje jeho životnosť. Ešte lepším riešením je však použitie čierneho DVD obalu, ktorý obmedzuje prístupu svetla k dátovému nosiču. Odporúčame pre archivačné DVD.
 • Médium v obálke s potlačou - s fotografiami, prezentáciou, videovizitkou, alebo videozáznamom získa oveľa lepší imidž vďaka potlači disku. Jedná sa o formu, ktorou sa môžete prezentovať a odlíšiť sa tak od ostatných. Tlačíme priamo na CD/DVD/BluRay médiá tlačiarňou s výhradne originálnymi 6-timi atramentmi. Poškodenie mechaniky je tak vylúčené. Kvôli použitiu papierovej obálky je disk viac namáhaný manipuláciou, pôsobením svetla a vzdušnej vlhkosti.
Možnosti zálohovania
Možnosti zálohovania
Možnosti zálohovania
 • CD/DVD v obale s potlačou - je oproti médiu v obálke oveľa viac chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.
 • Jedno alebo viac CD/DVD médií v čiernom DVD obale s potlačou - je najlepšie a aj najlepšie vyzerajúce riešenie pre Vaše záznamy. Podľa Vašich požiadaviek prispôsobíme a tématicky zladíme vzhľad obalu a potlače jednotlivých diskov. Základnou verziou je čierny obal na 1 CD/DVD, pri rozsiahlejšej zbierke môžete požiadať o obal, ktorý pojme až 8 diskov. K dispozícii je aj možnosť použitia čírych obalov.
Možnosti zálohovania
Možnosti zálohovania
Možnosti zálohovania

Máte inú predstavu?

Potom nám to neváhajte povedať. Vyššie uvedené možnosti sú len ilustračné a môžu sa líšiť v závislosti od obsahu. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne podľa jeho nárokov a požiadaviek.

 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Copyright © 2011-2019 Digitalab.sk